Новости

Почему важно подпитывать сельскохозяйственные культуры марганцем? - главный агроном Руслан Гаврилянчик

Почему важно подпитывать сельскохозяйственные культуры марганцем? - главный агроном Руслан Гаврилянчик

Марганец (Mn) в растениях функционирует прежде всего как часть ферментных систем. Он активирует несколько важных метаболических реакций и играет непосредственную роль в фотосинтезе, способствуя синтезу хлорофилла. Марганец ускоряет прорастание и…
подробнее

Факты

  • региональных представителей
  • клиентов-партнеров
  • товаров в каталоге
  • фанов в соцсетях
вместе с 2000 года

Наша галерея

В роботі кожної компанії важливо піклуватися про своїх клієнтів і надавати їм високий рівень послуг. 

Основним пріоритетом для Торгового Дому «Насіння» завжди були, є і будуть – люди.

Наша компанія впродовж 18 років максимально швидко реагує на потреби сільськогосподарських виробників. Бере активну участь у розробці ефективних сучасних технологій вирощування сільгоспкультур та рекомендацій щодо їх впровадження, постачає високоякісні добрива та оригінальні засоби захисту рослин. 

У 5 бізнес-регіонах України ефективно працюють понад 70 регіональних представників та агрономів, які надають потрібну рекомендацію та діляться власним професійним досвідом і знаннями. 

Нині ТД «Насіння» має понад 2000 клієнтів: від невеликих фермерських господарств до масштабних агрохолдингів.  Завдяки довготривалій співпраці, наші клієнти з часом стають повноцінними бізнес-партнерами Торгового Дому. 

Під час iField Champions Fests, які відбувалися 15 та 19 червня в Полтавській та Вінницькій областях відповідно,  партнери поділилися враженнями від співпраці з нашою компанією! Дякуємо їм за відгуки! Пишаємося,  що маємо  клієнтів, які розділяють наші цінності! 

Sumi Agro
Basf
Nufarm
Syngenta
Saaten Union
Arysta
Bayer
Monsanto
KWS
Euralis
Pioner Dupont
Maisadur Semences
Terra Tarsa
Unifer
Dupont